Доставка і оплата

Замовлення, які були оформлюються з понеділка по п’ятницю до 11:00, обробляються та відвантажуються того ж дня. Замовлення, зроблені з понеділка по п’ятницю після 11:00 надсилаються або видаються наступного дня. Якщо замовлення оформлено у суботу або неділю – обробка та відправка виконується у понеділок. Після оформлення замовлення на сайті наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб підтвердити наявність товару на складі, уточнити спосіб доставки та оплати. Тільки після цього замовлення вважається підтвердженим і готовим до опрацювання.

 

Способи доставки, які ми пропонуємо

Доставка перевізником Нова пошта:

Цей спосіб доставки діє по всій Україні, за умови наявності у Вашому місті відділення компанії. Є також адресна кур’єрська доставка. Тарифи доставки вантажів встановлюються самою компанією (залежно від габаритів, ваги посилки та вартості).

Самовивіз:

Наш пункт самовивозу знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Зодчих, 60 (Борщагівка).

Після оформлення замовлення та повідомлення від менеджера про доставку замовлення в пункт видачі, Ви зможете забрати товар у зручний для Вас час.

 

Способи оплати

Накладений платіж (післяплата) Нова пошта:

Ви можете сплатити замовлення у відділенні транспортної компанії при отриманні. У разі використання цього способу оплати в окремих випадках необхідно внести передоплату.

При отриманні товару у пункті самовивозу:

Оплата в магазині картою або готівкою, при отриманні в нашому магазині в Києві. При виборі цього способу оплати, якщо сума замовлення перевищує 3000грн, необхідно ознайомитись з розділом Авансові платежі.

Повна передплата на банківську картку:

Даний спосіб оплати можна використовувати за будь-яких сум замовлень і будь-якого способу доставки.

Реквізити повідомляє менеджер під час підтвердження замовлення.